Banen

Baneåpning mandag 6. mai kl. 11.00

Av: Admin  |  Publisert: 25. april 2024  |  Siste nyheter  |  Arkiv

Da kan vi endelig melde at vi åpner for medlemmer mandag 6. mai. Gjester tirsdag 7. mai. Velkommen til ny sesong!

 
Kjære medlemmer!

Endelig kan vi medddele at vi åpner for sesongen mandag 6. mai kl. 11:00 og vi gleder oss til ny sesong med dere. 


Baneforholdene på banen sies å være bra. Fremover vil det være Haga Golfklubbs banemannskap som passer på anlegget vårt. Tilbakemeldingene så langt er at greenene er fine og fairwayene er på god vei. Nå er det meldt varmere vær snart - noe som vil sette fart på gresset. Banestatus får dere når sesongen er her - følg med på sosiale kalaner. 

Banen er på mandag kun åpen for medlemmer av Nordhaug, gjestespillere er hjertelig velkommen tirsdag 7. mai. 

Klubben vil som vanlig gjennomføre faste sosiale arrangementer gjennom sesongen som vanlig. Vi gleder oss til å se så mange som mulig, og ta gjerne kontakt med oss for spørsmål angående innholdet i programmet. Hvert arrengement vil bli annonser her på hjemmesiden, facebook og på instagram konto. Det er viktig for oss å a et godt og aktivt klubbmiljø, og å samle hele spekteret av våre medlemmer rundt felles arrangementer. Klubben har i dag over 1600 medlemmer, og vi gleder oss til en sesong vi håper blir fantastisk. 

Her finner du en oppdatert versjon av klubbens arrangement frem til juli.  

Booking av stattider i golfbox.

Vi ses mandag den 6!

Mvh
Alle i Nordhaug